Narozeniny ve znamení slaví

Znamení hvězd

Znamení hvězd Vám pomůže najít datum narození celebrit, znamení horoskopu známých osobností a celebrit. Můžete snadno zjistit v jakém znamení se narodila Vaše oblíbená zpěvačka nebo zpěvák, herec či herečka. V naší databází naleznete i spoustu politiků, vědců a dalších významných osobností. Dále můžete velmi rychle zjistit jako slavné celebrity se narodily ve stejný den a ve stejném znamení horoskopu jako vy.

 

Znamení zvěrokruhu
V každém znamení zvěrokruhu nalezneme úspěšné herce, zpěváky, modelky, známe osobnosti. Každá celebrita je však svým znamením ovlivněna a ovlivňuje i její uměleckou dráhu. Nabízíme Vám stručnou charakteristiku znamení horoskopu celebrit.

Novinky & zajímavosti

10.12.2009Aktuální znamení horoskopu je znamení . V tomto znamení se narodilo sposutu známých osobností. Podívejte se které, jaký je jejich věk a další informace o nich. Znamení ...

20.11.2009 Přidána nová skupina celebrit a v naší databází se nyní nachází přes 300 známých osobností.

18.11.2009 Spustili jsem pro vás tento nový web znamení hvězd.cz. Zajímáme se o astrologii a vždy, když vidím nějakou slavnou osobnost, celebritu tak se snažím odhadnout v jakém znamení se narodila. Tenhle web mi pak potvrdí nebo vyvrátí moje tušení. Doufám, že podobně poslouží i Vám.